Elektrośmieci - odbiór, wywóz i zagospodarowanie

W ramach firmy Operatus funkcjonuje punkt przyjęcia zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych - ZSEiE. Miejsce punktu znajduje się przy ul. Cieszyńskiej 291 w Jaworzu koło Bielska-Białej (teren dawniej fabryki mebli giętych Paged Meble).

Odbiór i zagospodarowanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie powiatu Cieszyńskiego i Bielskiego.

Oferujemy odpłatny odbiór własnym transportem zużytego, niepotrzebnego sprzętu z domu. Sprzęt natomiast musi być kompletny i przygotowany do odbioru sprzed nieruchomości w umówionym terminie w obecności przekazującego. Odpady odbieramy na terenie gmin:


Bielsko-Biała, Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Jaworze, Jasienica, Brenna, Skoczów, Strumień, Zebrzydowice, Wilkowice, Kozy

Wszelkich informacji udzieli BIURO OBSŁUGI KLIENTA
kontakt: 33 8168482, 603-658-658, e-mail: biuro@operatus.plZachęcamy do kontaktu podmioty gospodarcze, szczegóły zostaną ustalone indywidualnie.

Elektrośmieci - co zaliczamy?

Wszystkie zużyte, popsute, nieużywane oraz niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne. Urządzenia na prąd i baterie. Poniżej znajdziesz listę kilku elektrośmieci:


Komputery, monitory, telewizory, telefony, zabawki/gadżety elektroniczne, pralki, lodówki, zmywarki, drobny sprzęt AGD
4.9/5 - (23 głosów)