Odbiór odpadów przemysłowych

Odbiór odpadów przemysłowych Czechowice i Bielsko

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno największych w regionie (Czechowice, Bielsko i okolice) zakładów produkcyjnych jak i małych firm pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług również Państwu. Oferujemy odbiór niemal wszystkich rodzajów odpadów przemysłowych z terenu Czechowic, Bielska i okolic, a także ich transport oraz utylizację w sposób odpowiedzialny i jak najmniej uciążliwy dla środowiska.

Posiadamy wszelkie zezwolenia na transport i odbiór odpadów niebezpiecznych. W zakresie ich utylizacji wspierają nas najlepsi specjaliści na terenie Polski.

Dostosujemy dla Państwa optymalny sposób zbiórki surowców wtórnych, który pozwoli zaoszczędzić Państwa pieniądze. Nasi pracownicy dołożą starań, aby zapewnić najwyższe standardy związane również z odbiorem innych odpadów, gwarantując bezpieczeństwo i profesjonalizm. System zbierania, częstotliwość odbioru oraz sposób transportu zdawanych odpadów dostosowujemy do indywidualnego zapotrzebowania każdego przedsiębiorcy.

Odbiór odpadów Czechowice

Odbiór odpadów przemysłowych realizujemy w:

- kontenerach o pojemności od 5 m3 do 36 m3,
- pojemnikach na odpady o pojemności 1100, 240 i 120 litrów,
- workach big-bag,
- innej, możliwie najlepszej i najwygodniejszej formie.

Zamówienie kontenera dokonywać można drogą elektroniczną wypełniając gotowy formularz:

ZAMÓW KONTENER NA ODPADY

W przypadku pytań lub zainteresowania pozostałymi formami odbioru prosimy o kontakt telefoniczny bądź zadanie pytania poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY

5/5 - (35 głosów)